Virtuaalkaardid

ISIC, ITIC, IYTC ja ISIC Scholari virtuaalkaart on sinuga telefonis alati kaasas. Virtuaalkaardi abil saad tõendada enda tudengi-, õpetaja- või õpilasestaatust ning samuti on sul võimalik saada tuhandeid soodustusi nii Eestis kui ka välismaal.

Virtuaalkaarti on võimalik endale soetada eraldiseisva kaardina. Virtuaalkaardi tellimiseks ei pea olema sul varasemat füüsilist, plastikust kaarti. Küll aga, kui sul on juba praegu olemas füüsiline ISIC/ITIC/IYTC kaart, siis on sul see võimalik teha virtuaalseks – ilma ühegi lisatasuta!

Selleks on sul vaja ISIC mobiilirakendust (Android või iOS) ning oma ISIC kaardilt seerianumbrit (numbrijada sinu pildi kohal). Unikaalne seerianumber tuleb sisestada mobiilirakenduses vastavalt etteantud juhistele. Kui tellid endale uue või esimese kaardina virtuaalkaardi, siis palun arvesta, et virtuaalkaardi ISIC süsteemi poolne esmakordne kontroll võtab veidi aega, enamasti paar tundi, kuid maksimaalselt 24h.

ISIC kaarti saab virtuaalseks teha ISIC/ITIC/IYTC tavakaardi, SEB ISIC Tudengi/Õpetaja/Õpilase ja Swedbanki Mastercard Tudengikaardi omanik.

NB! ISIC virtuaalkaarti ei saa kasutada ühistranspordis ega uste läbipääsusüsteemidega.