ISIC õpilaspilet ehk International Scholar Identity Card tõendab õpilasstaatust nii Eestis kui ka välismaal ning võimaldab kasutada soodustusi – Eestis 1000 ning välismaal 130 000 müügikohas.

ISIC õpilaspiletit on õigustatud taotlema vähemalt 6-aastane isik, kes omandab üld- või kutseharidust Eestis või välisriigis. Kaardi taotlemisel ei ole vanuselist ülemmäära. Kui taotleja õpib Eestis, väljastatakse kaardihaldussüsteemi eduid.ee kaudu tellitud õpilaspilet Eesti Hariduse Infosüsteemis oleva infokande alusel (eraldi tõendit ei ole vaja taotlemiseks esitada), välisriigi õppeasutuse puhul tuleb esitada ka õppimist kinnitav tõend, mis on väljastatud viimase 3 kuu jooksul.

Kaardi pikendamiseks või asendamiseks tuleb taotleda uus kaart.
Selleks et ennast kõige värskemate soodustustega kursis hoida, külasta kindlasti meie soodustuste lehekülge.

Kiibiga ISIC õpilaspiletit on võimalik kasutada ka sõidukaardina Tallinna, Harjumaa, Kohtla-Järve, Tartu, Pärnu, Rakvere ja Narva ühissõidukites (Ühiskaardi asemel). Selleks tuleb kaart sõidukaardiks registreerida.

Eestis väljastatakse kaht erinevat ISIC õpilaspiletit:

  1. ISIC õpilaspilet tavakaardina, ehk kaart, mis ei ole seotud ühegi pangaga ning mida saab taotleda kaardihaldussüsteemist eduid.ee;
  2. SEB panga poolt väljastatav SEB ISIC õpilase pangakaart, millel on lisaks ka pangakaardi funktsionaalsus.

ISIC õpilaspilet tavakaardina

ISIC õpilaspilet tavakaardina ei ole ühegi pangaga seotud. See tõendab õpilasstaatust ning võimaldab kasutada soodustusi. Kiibiga ISIC õpilaspilet täidab ka sõidukaardi funktsiooni.

ISIC Scholar õpilaspileti hinnad:

  • 1 õppeaasta, hind 7,5 €
  • 2 õppeaastat, hind 13,8 €
  • 3 õppeaastat, hind 19,2 €

Kehtivusaeg algab 1. augustil ning lõpeb järgmise (2-aastase kaardi puhul ülejärgmise, 3-aastase kaardi puhul üleülejärgmise) kalendriaasta lõpus. 2- ja 3-aastase kehtivusega kaarti saab taotleda vaid siis, kui taotleja õppeaeg ei lõpe enne kaardi kehtivusaja lõppu.

Tavakaardi tellimiseks külastage meie kaardihaldussüsteemi kodulehekülge, kust õpilaspiletit saab taotleda nii õpilane ise (kui ta on vähemalt 14-aastane) kui ka tema lapsevanem. Tutvuge ka taotlemise videoõpetusega.


SEB ISIC õpilase pangakaart

SEB ISIC Õpilase pangakaart ühendab endas rahvusvahelise ISIC õpilaspileti, Mastercardi deebetkaardi ning Ühiskaardi funktsioonid. ISIC pangakaardiga saab teha igapäevaseid pangatehinguid ja tõestada õpilasstaatust. Sellele kaardile laienevad kõik ISIC soodustused nii Eestis kui ka välismaal.

ISIC Õpilase pangakaardi saab endale tellida SEB pangast https://www.seb.ee/igapaevapangandus/deebetkaardid/isic-ja-itic-kaardidhttps://eduid.ee/