IYTC noortekaart ehk International Youth Identity Card
on rahvusvaheline noortekaart, mis pakub erinevaid soodustusi ning on ideaalne reisikaaslane kõigile 12-30-aastastele (k.a) noortele.

IYTC noortekaarti on väljastatud üle 25 aasta ning seda tunnustab rohkem kui 50 riiki üle kogu maailma. Eestis pakub IYTC noortekaart soodustusi ligi 700 müügipunktis ning maailmas 100 000 müügikohas. IYTC noortekaart on UNESCO haridus-, teadus- ja kultuuriorganisatsiooni viitega sooduskaart.

IYTC noortekaarti on võimalik kasutada ka sõidukaardina Tallinna, Harjumaa, Kohtla-Järve, Tartu, Pärnu, Rakvere ja Narva ühissõidukites. Selleks tuleb kaart sõidukaardiks registreerida.


IYTC noortekaarti on võimalik taotleda 12–30-aastastel (k.a) noortel. Kaardi taotlemiseks ei pea olema õpilane, üliõpilane ega õpetaja.  Kaardi tellimiseks külastage meie kaardihaldussüsteemi kodulehekülge (vt taotlemise videoõpetust).

Noortekaarti väljastatakse 1-, 2- ja 3-aastase kehtivusajaga. Kehtivusaeg algab kaardi tellimise kuupäevast ning lõpeb täpselt üks, kaks või kolm aastat hiljem (olenevalt tellitavast kaarditüübist). Näiteks 05.09.2013 tellitud 1-aastase kehtivusega noortekaart kehtib kuni 04.09.2014. Kaart deaktiveerub automaatselt ehk lõpetab kehtivuse ka siis, kui isik saab 31-aastaseks.