Reklaamimisvõimalused

Kõikide Eestis kehtivate ISIC soodustuste info on leitav ISIC Eesti kodulehe otsingumootoris, rahvusvahelised soodustused leiab globaalselt veebilehelt. Igast uuest ISIC püsisoodustusest või ISIC koostööpartneri uuest eripakkumisest teavitame oma kodulehel uudisena, ISIC Eesti Facebooki leheküljel ja ISIC Estonia Instagrami kontol.

Meil toimuvad loosikampaaniad, kuhu otsime sponsoreid. Kampaaniates, mida korraldame tavapäraselt minimaalselt kord kvartalis, on ettevõtetel võimalus välja loosida oma tooteid ning panna logo kampaania infomaterjalidele.

Ole meie püsisoodustuse pakkuja! Koostöölepingu puhul kehtivad teenusepakkuja juures ISIC, ITIC ja IYTC kaardi omanikule soodsamad hinnad või eripakkumised. Uue koostööpartneri kohta teeme uudise meie koduleheküljele, Instagrami lehele ning Facebooki leheküljele. Lisaks kirjutame Teist meie uudiskirjas. Samuti lisame rahvusvahelisse soodustustebaasi, kust liitunud ettevõtet on võimalik leida veebis ning ISIC mobiilirakenduses.

Meie kaardiomanikele on võimalik saata informatiivset uudiskirja.  Sihtrühma on võimalik grupeerida järgnevalt: õpilased, üliõpilased, õpetajad ja noored.

Kui tunned huvi reklaamimisvõimaluste kohta, siis anna meile sellest teada turundusjuht@eyl.ee või eyl@eyl.ee