medical24-isic-soodustus
-10%

Medical24

Medical24 on meditsiinitehnikat ja -tarvikuid müüv ettevõte. Oleme spetsialiseerunud perearstidele, veterinaaridele ja haiglatele, kuid meie tootevalikust leiab kasulikku ka tudeng või õppejõud. Oleme rohkem kui 30 erineva ettevõtte toodete esindajad Eestis ning meil on koostööpartnerid üle maailma. Kokku on Medical24 tootevalikus üle 10 000 erineva toote. Medical24 tooteid saab tellida nii käesoleva veebipoe kaudu kui ka soetada Tartus asuvast meditsiinitarvikute ja -tehnika kauplusest aadressil Turu 34. ISIC, ITIC ja IYTC kaardiomanikele on Medical 24 eesti e-poes ja kohapeal soodustus -10%. Soodustuse saamiseks toimeta järgnevalt:
  • Kohapeal soodustuse saamiseks võta kaasa ISIC/ITIC/IYTC kaart ja rakendame sinu ostule soodustuse.
  • E-poes soodustuse rakendamiseks võta ühendust eelnevalt info@medical24.ee ja rakendame soodustuse sinu kontole.
Soovime, et Eesti meditsiinimaastik tervikuna oleks kaasaegne ja usaldusväärne ja oleme rõõmsad, kui saame sinna anda oma väikese panuse.

Medical24

--ENG-- Medical24 offers the best quality medical supplies and equipment, such as rapid tests, stethoscopes, consumables, etc. To get the discount, do the following:

  • To receive a discount on the spot, bring an ISIC/ITIC/IYTC card and we will apply a discount on your purchase.
  • To apply the discount in the e-shop, contact info@medical24.ee in advance and we will apply the discount to your account.
Veebileht/web: https://www.medical24.ee/