studio-logo-isic
ERI%

Studio klubi

Studios on alati vaid meeletult hea muusika ja õhkkond!

Studio ööklubi keskseks eesmärgiks on kvaliteet ja seda väärtust kantakse tänaseni. Studio on Tallinna ööelu võimendanud tänaseks ligi 12 aastat. Mõned aastad tagasi “Parima saundiga ööklubiks Baltikumis” titulleeritud meelelehutusasutuses on läbinisti kasutusel Funktion-One helisüsteem, mis on oma puhta helikvaliteedi ja täpse sageduste eraldusvõimega selles kategoorias maailma tipus. Olulisel kohal on programm ja selle värskus.

Lähtume Henry Fordi (pisut kulunud) tsitaadist 20. sajandi algul: “Kui ma oleks inimestelt küsinud, mis neil vaja on, oleks nad öelnud: kiiremaid hobuseid – mina andsin neile auto”. Seetõttu lähtume on programmi juhtimisel mitte ainult juba hinnatud artistide kaasamisele (kuigi seda ka), vaid otsime, õpetame uusi talente ja aitame kaasa nende tekkimisele. Ööklubi siseruumid on jagatud kahte võrdväärsesse osasse (korrusesse), kus mõlemal kõlab igal meeleolukal koosviibimisel erinevat žanri muusika: ülemisel keskendume elektroonilisemale house- ja bassimuusikale, alumisel hoiame ausees pop- ja R’n’B žanri. Seda selleks, et iga külaline saaks oma lemmikmuusika järgi (veelkord, väga kvaliteetse heliga) enda õhtut nautida.

Tänaseks oleme kokku korraldanud üle 1000 sündmuse, millesse oleme kaasanud lugematul arvul artiste nii Eestist kui välismaalt.

Nüüd saavad ISIC kaardi omanikud Studiosse tavapileti hinnaga 5 eurot!

ERIKAMPAANIA: 1.septembril saavad kooli alguse puhul ISIC kaardi omanikud Studio No-Brainer üritusele TASUTA!

Pane tähele, et pakkumine kehtib 18+ aastastele.

+372 5303 4436
Tallinna Vanalinn, Sauna 1